ZBOŽÍ V AKCI

Cena 2 805 Kč
dostupné
Cena 3 949 Kč
dostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 2 805 Kč
dostupné
Cena 2 189 Kč
dostupné


Koronavirus - důležité upozornění

 

Vážení zákazníci, vemte prosím na vědomí toto sdělení

 

Veškeré naše nabízené zboží se od zahraničních dodavatelů přesouvá do našeho skladu v německém příhraničním Zittau. Na základě nařízení Vlády ČR ze dne 12.3.2020 je vyhlášen nouzový stav a karanténa s čímž souvisí i zákaz vycestovat do Německa.

 

Dne 26.3.2020 vláda ovšem uzavřela hranice s podmínkou nutnosti posečkat v DE minimálně 21 dní a toto nařízení nejsme schopni dodržet ať už z důvodu neefektivity tak z důvodu pracovních či rodinných.


Některé zboží lze zaslat od našich dodavatelů přímo přes hranice ale to, které nelze (dodavatelů máme několik desítek) tak toto zboží budeme svážet v termínu 1x za 10-14 dní v Zittau mezinárodní kamionovou spedicí, z tohoto důvodu bude e-shop k nákupu otevřen vždy pouze omezeně a to pokud se ještě nenaplní kapacita k odesílání, vyzvedávání a uložení zboží. Jakmile dojde vždy k přepravě várky jedné do ČR otevře se e-shop opět do naplnění nové kapacity. Toto omezení je bohužel nutné abychom stihli v klidu a bezpečně vykrýt všechny objednávky. Počítejte tedy, že dodací lhůty se mohou protáhnout. (v některých případěch je možnost domluvy individuální např. doobjednání formou e-mailu).

Prosím využívejte pokud možno výhradně platbu převodem a to z důvodů dopravců jenž nechtějí dobírky přijímat, nebo jen omezeně.


Nově bohužel na základě nařízení kurýrní služby Toptrans není možné expedovat zásilky dobírkou (více info zde:https://www.toptrans.cz/preprava/cs/novinka/41) a veškeré objednávky dveří, stříšek a xxl zboží je nutné do odvolání hradit převodem. Na individuální žádost lze i připravenou objednávku vyzvednout osobně v Liberci a uhradit na místě.

 

 

 

Děkujeme za pochopení

 

MmNhN2